Pod Gadającym Kotem

To już 10 lat jak w 2009 roku, po remoncie całego XIX- wiecznego budynku starej dyrekcji uzdrowiska, otworzyliśmy Pod Gadającym Kotem. Tu spełniamy nasze marzenie o spotkaniach z niezwykłymi postaciami, każdy z Państwa wpisuje się w naszą pamięć i historię wspólnych rozmów.
Cenimy sobie nasz indywidualizm i „święty spokój” z dala od Wielkiego Świata. Nie lubimy pośpiechu i hotelowego podejścia do Gości. Dlatego zdarza się, że Gospodyni wita się z Państwem w szlafroku, niespiesznie rozpoczynając dzień, a koty wchodzą do gościnnej jadalni, ocierając się o nogi.

Od samego początku najważniejsze w prowadzeniu pokoi gościnnych jest dla nas czystość i estetyka wnętrz. Każdy z 5 pokoi jest inny, tak jak każdy człowiek. Pokoje znajdują się na piętrze. Do dyspozycji oddajemy Państwu kuchnię z jadalnią, na parterze budynku. Nasz dom sąsiaduje z wejściem głównym do Parku Zdrojowego. Wędrówka do najbliższego, bezpłatnego punktu czerpania wody mineralnej zajmuje zaledwie 30 sekund!
Polecamy się szukającym wolności, elastycznym i pozytywnie nastawionym do świata poszukiwaczom nietuzinkowych miejsc noclegowych.