Cennik

Pod Gadającym Kotem

Oferujemy Państwu pokoje 2, 3 oraz 4 – osobowe.

Ceny zawierają opłatę klimatyczną w wysokości 3,50 zł/osobę.
Pobyty na min. 2 doby.

Cena już od 40 zł za osobę!

Kot Pocztowy

W naszym drugim obiekcie oferujemy Państwu Apartamenty 2, 3, 4 – osobowe oraz dwa największe 6 oraz 9 – osobowe.

Pobyty minimum 2-dobowe. Opłata klimatyczna wliczona w cenę pobytu w wysokości 3,50 zł za osobę za dzień. 

Cena już od 45 zł za osobę!

UWAGA!

1) Cennik może ulec zmianie. Ceny nie dotyczą terminów wyjątkowych tj. długie weekendy, okres noworoczno-sylwestrowy, imprezy grupowe. Wszelkie cenniki dotyczące pobytów w tych terminach oraz w innych konfiguracjach osobowych uzyskacie Państwo po kontakcie z nami. 

2) Rezerwacji można dokonywać również telefonicznie lub mailowo. Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłacenie 30 % zadatku na konto bankowe w terminie 4 dni od chwili rezerwacji. Brak wpłaty świadczy o anulowaniu rezerwacji. W przypadku odwołania przyjazdu przez rezerwującego zadatek przepada na rzecz Pod Gadającym Kotem, za wyjątkiem sytuacji, w których uda się wynająć zwolniony pokój. Zadatek jest również zwracany, gdy odwołana rezerwacja nie blokowała innych rezerwacji (nie było zapytań o ten pokój w tym terminie). W sezonie urlopowym (wakacje, ferie) pierwszeństwo mają rezerwacje długoterminowe. Na krótsze pobyty (zwłaszcza weekendowe) przyjmujemy rezerwację na 3-4 dni przed interesującym Państwa terminem (pod warunkiem, że będą wolne pokoje).
W przypadku odwołania przyjazdu przez rezerwującego zadatek przepada na rzecz Pod Gadającym Kotem i Kota Pocztowego, za wyjątkiem sytuacji, w których uda się wynająć zwolniony pokój.